Ząbkujące dzieci

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie to bioadhezyjny żel doustny. Szybko tworzy niewidoczną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu. Jego naturalne składniki łagodzą ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc.

Rodzice wybierają Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie, by pomóc dzieciom przetrwać bolesne ząbkowanie. Żel zmniejsza dyskomfort związany z ząbkowaniem.

 • Łagodzenie objawów
 • Nie zawiera alkoholu ani cukru
 • Nie wywołuje uczucia szczypania ani pieczenia po nałożeniu
 • O przyjemnym bananowym smaku
Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie to bioadhezyjny żel doustny. Szybko tworzy niewidoczną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu. Jego naturalne składniki pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc. Aplikator wyposażony jest w silikonowe wypustki, które łagodnie masują dziąsła, zmniejszając dyskomfort i objawy związane z ząbkowaniem.

Woda, poliwinylopirolidon (PVP), aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), hialuronian sodu, chlorek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny (Crocus sativus), maltodekstryna, glikol propylenowy, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, guma ksantanowa, aromat, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wersenian disodu (EDTA), ksylitol.

Każda tubka produktu Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie powinna być stosowana tylko przez jednego pacjenta, aby uniknąć zanieczyszczenia aplikatora i żelu. Stosowanie produktu Anaftin® Baby Żelu na ząbkowanie jest przeciwwskazane u pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników.

Produkt może nakładać jedynie osoba dorosła. Ten produkt nie jest zabawką! NIGDY nie zostawiaj go w rękach dziecka. Ryzyko zadławienia! Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy aplikator nie jest zużyty lub przedziurawiony, a w czasie aplikacji żelu należy zwrócić uwagę, czy żadna z części aplikatora nie uległa przez przypadek odłączeniu. W przypadku zużycia lub odłączenia należy zaprzestać stosowania aplikatora. Nie należy próbować przyłączać odłączonej części. Należy zaprzestać stosowania aplikatora po zużyciu całej tubki żelu. Nie należy używać produktu po upłynięciu daty ważności lub w przypadku, gdy tubka jest uszkodzona lub nieszczelna. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródła ciepła. Nie zamrażać.

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie przynosi wyraźną ulgę ząbkującym dzieciom na trzy sposoby.

MASAŻ DZIĄSEŁ

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie ma specjalnie zaprojektowany aplikator z miękkimi silikonowymi wypustkami. Wypustki delikatnie masują dziąsła. W ten sposób przynosi ulgę podrażnionej tkance i zmniejsza uczucie dyskomfortu w szczęce.

OCHRONA PRZED BÓLEM

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie to bardzo lepki żel doustny. Niczym opatrunek adhezyjny tworzy warstwę na powierzchni dziąsła. Warstwa ta ochrania wrażliwe miejsce przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi powodującymi ból.

ŁAGODZENIE PODRAŻNIENIA

Pod warstwą ochronną Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie dodatkowo koi podrażnione dziąsła. Naturalny wyciąg z aloesu pomaga zmniejszyć zaczerwienienie zmienionego miejsca.

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie jest idealny dla niemowląt i małych dzieci oraz łatwy do zastosowania przez rodziców:

 • Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie nie szczypie i nie piecze.
 • • Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie ma przyjemny, bananowy smak.
Niemowlę z gryzakiem

Pomoc dziecku w przejściu przez okres ząbkowania za pomocą preparatu Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie jest tak prosta, jak ugryzienie gryzaka.

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie został stworzony tak, by był skuteczny, a jednocześnie łagodny dla dziecka.

Według badania przeprowadzonego we Włoszech 3 na 4 rodziców dzieci, u których stosowano Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie, odnotowało zmniejszenie częstotliwości płaczu, a ponad 90 procent odnotowało:

 • poprawę apetytu,
 • złagodzenie bólu,
 • zmniejszenie ślinienia u ich dzieci.
Schemat nakładania preparatu Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie

Schemat nakładania preparatu Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie.

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie to bioadhezyjny żel doustny. Szybko tworzy niewidoczną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu. Jego naturalne składniki pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc. Aplikator wyposażony jest w silikonowe wypustki, które łagodnie masują dziąsła, zmniejszając dyskomfort i objawy związane z ząbkowaniem.

Jak stosować Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie?

 • Na aplikator należy nałożyć ilość żelu wystarczającą do pokrycia zmienionej okolicy (1–2 krople), a następnie delikatnie masować dziąsła.
 • Żel na ząbkowanie należy stosować tak często, jak jest to konieczne.
 • Najlepiej stosować po posiłku i przed snem, aby uzyskać jak najdłuższą ulgę w bólu.
 • Nigdy nie należy pozostawiać dziecka samego z tubką.
 • Przed zakręceniem tubki należy usunąć każdą pozostałą po użyciu ilość żelu.
Pobierz instrukcję użycia