Jak stosować
Anaftin® Baby?

Stosowanie anaftin baby

Możesz go stosować tak często, jak to konieczne.
Szybko łagodzi ból i dyskomfort związany z bolesnym ząbkowaniem.

Na aplikator należy nałożyć ilość żelu wystarczającą do pokrycia zmienionej okolicy, a następnie delikatnie masować dziąsła.

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie można stosować tak często, jak to konieczne.

Najlepiej stosować po posiłku i przed snem, aby umożliwić wytworzenie się warstwy ochronnej i uzyskać jak najdłuższą ulgę w bólu małego pacjenta.

Usuwać każdą pozostałą po użyciu ilość żelu, która mogłaby utrudnić ponowną jego aplikację. Zakręcać po każdym użyciu.

Ten produkt nie jest zabawką! Nigdy nie zostawiaj go w rękach dziecka. Ryzyko zadławienia!

Łagodzi objawy ząbkowania Nie zawiera alkoholu Nie zawiera cukru
Nie zawiera lidokainy  Nie szczypie i nie piecze Ma przyjemny bananowy smak

Dlaczego warto stosować Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie?

Anaftin® Baby został stworzony tak, by szybko łagodził ból i dyskomfort związany z ząbkowaniem, a jednocześnie by był łagodny dla dziecka. Według badania przeprowadzonego we Włoszech 3 na 4 rodziców dzieci, u których stosowano Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie, odnotowało zmniejszenie częstotliwości płaczu, a ponad 90 procent odnotowało:

Poprawę apetytu

Złagodzenie bólu

Zmniejszenie ślinienia u dzieci

Co zawiera Anaftin® Baby?

Poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), guma ksantanowa, aromat, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wersenian disodu (EDTA), hialuronian sodu, ksylitol, chlorek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny (Crocus sativus), woda.

Ostrzeżenia i środki ostrożności!

Nie należy używać produktu po upłynięciu daty ważności lub w przypadku, gdy tubka jest uszkodzona lub nieszczelna. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródła ciepła. Nie zamrażać. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Uwaga:

Każda tubka produktu Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie powinna być stosowana tylko przez jednego pacjenta, aby uniknąć zanieczyszczenia aplikatora i żelu. Stosowanie produktu Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie jest przeciwwskazane u pacjentów z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. W przypadku ciąży przed zastosowaniem produktu należy poradzić się lekarza. Produkt może nakładać jedynie osoba dorosła.Ten produkt nie jest zabawką! NIGDY nie zostawiaj go w rękach dziecka. Ryzyko zadławienia! Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy aplikator nie jest zużyty lub przedziurawiony, a w czasie aplikacji żelu należy zwrócić uwagę, czy żadna z części aplikatora nie uległa przez przypadek odłączeniu. W przypadku zużycia lub odłączenia należy zaprzestać stosowania aplikatora. Nie należy próbować przyłączać odłączonej części. Należy zaprzestać stosowania aplikatora po zużyciu całej tubki żelu.